• Reklama Bieruń, Rynek 9 - Kreatywne Studio, agencja reklamowa Tychy
  ... sukces w reklamie ?
  świeżość pomysłów
  przewaga w jakości
  siła w precyzji
 • Bieruń - profesjonalne oklejanie samochodów firmowych - Tychy
  Oklejanie samochodów
  projekty i oklejanie
  oklejanie carbonem
  stylizacja - tuning
 • Oklejanie samochodów rajdowych, projekty graficzne na samochody rajdowe
  Motorsport
  profesjonalne projekty
  oklejanie samochodów
  druki, oferty
 • Reklama zewnętrzna - tablice PCV, plexi, banery, szyldy
  Reklama zewnętrzna
  oklejanie witryn, szyldy PCV
  banery, rollbanery
  tablice reklamowe
 • Reklama - druk offsetowy, cyfrowy
  Druki reklamowe
  wizytówki, papier firmowy
  ulotki, teczki, plakaty
  kalendarze, koperty
 • Bieruń, Agencja Reklamowa Tychy - Studio graficzne
  Projektowanie
  identyfikacja wizualna
  projekty graficzne, dtp
  logo, znaki firmowe
 • Produkcja naklejek i etykiet: warsztatowych, serwisowych, naklejki podłogowe, odblaskowe, wewnętrzne na szybę, drukowane od strony kleju
  Naklejki
  etykiety, naklejki drukowane
  odblaskowe, podłogowe
  wycinane ploterowo
Kontakt z naszą firmą Zasady składania zamówień - regulamin
Certyfikat Lambda z zakresu aplikacji folii Orafol na samochodach
Szybka wycena - druk, produckja naklejek

Naklejki dwustronne - na szyby i witryny

NOWOŚĆ - Kreatywne Studio - producent naklejek

Naklejki dwustronne, drukowane pełnokolorowe - oferujemy projekty, druk pełnokolorowych i wycinanych naklejek samoprzylepnych w wersji dwustronnej. Dzięki zastosowaniu specjalnej folii z warstwą blokującą przenikanie światła naklejki doskonale sprawdzają się w reklamie jak i w formie elementów informacyjno - ostrzegawczych stosowanych na szybach, witrynach i drzwiach szklanych.

W wypadku tych naklejek grafika znajduje się zarówno po stronie kleju (druk od strony klejowej) jak i na wierzchniej warstwie folii. Obustronny druk pozwala na naklejanie grafik i reklam na szklanych powierzchniach zarówno od środka jak i na zewnątrz. W obu przypadkach treść naklejki jest czytelna i wyraźna z obu stron bez obawy o wzajemne przenikanie się grafiki. Warstwa blokująca światło umożliwia stosowanie tego typu naklejek w miejscach dużego natężenia światła (np. doświetlane witryny w centrach handlowych).

Dwustronne naklejki
NOWOŚĆ! Naklejki drukowane dwustronne pełnokolorowe - na szyby, witryny

Obustronne naklejki doskonale sprawdzą się w sklepach, aptekach, bankach, punktach usługowych, handlowych i wszędzie tam gdzie wymagana jest czytelność grafiki z obu stron. Co ważne nadruk z obu stron naklejki może być zupełnie inny.

Dwustronny druk naklejek wykonujemy zarówno dla dużych formatów wycinanych w linii prostej oraz dla indywidualnych naklejek wycinanych do dowolnego kształtu i wymiaru (w tym naklejki o nieregularnych i nietypowych kształtach). Maksymalny wymiar jednego boku naklejki to około 125-130 cm.

Naklejka dwustronna samoprzylepna
Nalepki dwustronne drukowane

Zamów próbną partię, aby przekonać się o jakości i wyjątkowości oferowanych przez nas naklejek.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Naklejki samoprzylepne dwustronne, druk pełnokolorowy, dowolny kształt. Nalepki dwustronne na szyby, witryny i drzwi szkalne.


Dwustronna nalepka na szybe Dwustronna nalepka Obustronne naklejki Dwustronne naklejki pod szybe Naklejki dwustronne obiekt monitorowany Dwustronne naklejki nalepki Druk dwustronnych naklejek samoprzylepnych Producent naklejek dwustronnyhc drukarnia Drukarnia producent naklejek dwustronnych Plakat dwustronny naklejka dwustronna Naklejka dwustronna plakat dwustronny Dwustronne nalepki na szyby Drukarnia dwustronnych naklejek Dwustronna naklejka producent Drukarnia naklejka dwustronna Dwustronnne naklejki na szybe Druk dwustronnych naklejek Drukowane dwustronne naklejki Etykiety pod szyby dwustronne Naklejki na szybe dwustronne Dwustronne naklejki na szyby Nalepki na szyby dwustronne Dwustronne naklejki drukowane Naklejki drukowane dwustronne Dwustronna naklejka na szybe Dwustronne naklejki druk Naklejka dwustronna Podklejka pod szyby Nalepki dwustronne na szyby Nalepki na szyby Naklejki na szyby dwustronne Dwustronna nalepka pod szybe Druk od strony kleju Naklejka na szybe dwustronna Naklejki dwustronne Dwustronna naklejka Naklejka dwustronna szyba witryna Nalepki na szyby witryny Naklejki obustronne na szyby Wewnetrzne naklejki na szybydwustronne Dwustronne naklejki


© Copyright 2010-2019 - KreatywneStudio.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

| MAPA STRONY