• Reklama Bieruń, Rynek 9 - Kreatywne Studio, agencja reklamowa Tychy
  ... sukces w reklamie ?
  świeżość pomysłów
  przewaga w jakości
  siła w precyzji
 • Bieruń - profesjonalne oklejanie samochodów firmowych - Tychy
  Oklejanie samochodów
  projekty i oklejanie
  oklejanie carbonem
  stylizacja - tuning
 • Oklejanie samochodów rajdowych, projekty graficzne na samochody rajdowe
  Motorsport
  profesjonalne projekty
  oklejanie samochodów
  druki, oferty
 • Reklama zewnętrzna - tablice PCV, plexi, banery, szyldy
  Reklama zewnętrzna
  oklejanie witryn, szyldy PCV
  banery, rollbanery
  tablice reklamowe
 • Reklama - druk offsetowy, cyfrowy
  Druki reklamowe
  wizytówki, papier firmowy
  ulotki, teczki, plakaty
  kalendarze, koperty
 • Bieruń, Agencja Reklamowa Tychy - Studio graficzne
  Projektowanie
  identyfikacja wizualna
  projekty graficzne, dtp
  logo, znaki firmowe
 • Produkcja naklejek i etykiet: warsztatowych, serwisowych, naklejki podłogowe, odblaskowe, wewnętrzne na szybę, drukowane od strony kleju
  Naklejki
  etykiety, naklejki drukowane
  odblaskowe, podłogowe
  wycinane ploterowo
Kontakt z naszą firmą Zasady składania zamówień - regulamin
Certyfikat Lambda z zakresu aplikacji folii Orafol na samochodach
Szybka wycena - druk, produckja naklejek

Naklejki magnetyczne - produkcja, druk, projekty

Oferujemy produkcję naklejek magnetycznych (projekt + druk pełnokolorowy lub wycinanie ploterem + laminowanie laminatem foliowym). Jest to łatwa w zastosowaniu forma reklamy m.in. na pojazdach bez obawy o uszkodzenie lakieru samochodu. W łatwy i szybki sposób można zdemontować taką reklamę przywracając autu cywilny wygląd. Naklejki można również stosować na wszelkiego rodzaju podłoża metalowe - szafki, drzwi, lodówki, itp. Naklejki magnetyczne to doskonała alternatywa dla reklam wyklejanych bezpośrednio na karoserii samochodu.

Produkcja naklejek magnetycznych drukowanych
Produkcja naklejek magnetycznych, druk na folii magnetycznej
NOWOŚĆ - Kreatywne Studio - Agencja Reklamowa

Magnetyczne naklejki odblaskowe! - reklamuj się 24h w dzień i w nocy! Oferujemy druk naklejek magnetycznych w wersji odblaskowej. Naklejki mogą zawierać pełnokolorową grafikę w palecie barw CMYK. Każde naklejki standardowo laminujemy laminatami foliowymi, dzięki czemu zarówno nadruk jak i sama powłoka laminatu są w pełni odporne na uszkodzenia oraz niezmywalne pod wpływem chemii (benzyna, rozpuszczalniki) .

Naklejki magentyczne odblaskowe - produckja - druk

Naklejki pełnokolorowe, drukowane, laminujemy laminatami foliowymi dzięki czemu naklejka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemii, detergentów, itp.

- spodnia część reklamy to cienka, elastyczna folia magnetyczna, która bezpośrednio przylega do powierzchni metalowych. Grubość folii, wpływająca na siłę przylegania, dobierana jest w zależności od przeznaczenia naklejek. W przypadku naklejek przeznaczonych na samochody nośnik magnetyczny ma grubości 0,7mm.

Naklejka magnetyczna pełnokolorowa wraz z laminatem połysk
Naklejka magnetyczna drukowana pełnokolorowa wraz z laminatem połysk
Reklama magnetyczna z folii ploterowej, kolorowej
Naklejka magnetyczna z folii ploterowej, kolorowej

Reklama magnetyczna, samochodowa najlepiej sprawdzi się na płaskich powierzchniach blachy bez dużych przetłoczeń i obłości, gdyż mogłoby to obniżyć siłę przylegania planszy do karoserii.

Maksymalny rozmiar jednego z boków naklejki to 60 cm. Standardowo folia jest produkowana w takiej szerokości. Duże naklejki muszą być podzielone na kilka osobnych arkuszy (naklejanych obok siebie) ze względu na dużą masę własną samej foli magnetycznej.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Druk naklejek magnetycznych: 0,7 mm (samochodowe) lub 0,4 mm. Magnesy laminowane laminatami foliowymi - nadruk niezmywalny.


Magnes samochodowy laminowany Samochodowe laminowane magnesy nalepka magnesowa magnetyczna magnesy casio reklama reklama magentyczna warszawa reklama magnetyczna matowa warsaw magnesy na auta magnesy warszawa magnes na auto antalis magnesy folia magnetyczna antalis Odblaskowe magnesy na samochody Odblaskowe magnesy na auto Magnesy samochodowe laminowane Magnes odblask Naklejka magnes odblaskowy Magnes odblaskowy naklejka Drukujmey magnesy na auta Tychy Magnesy naklejki magnetyczne druk Odblask magnes Inwalida magnes na auto Odblaskwowe magnesy inwalida magnetyczne reklamy na samochody firmowe wlepki magnetyczne magnesy reklamowe laminowanee magnes reklamowy na auto naklejki magnetyczne na szafki lodówki magnesy na lodówkę magnesy na lodówki magnesy samochodowe duże duże magnesy na samochody magnesy naklejki etykiety


Naklejki na podkładzie magnetycznym w wersji samochodowej (folia 0.7 mm) w standardzie posiadają zabezpieczający laminat foliowy.

Naklejki magnetyczne, magnesy reklamowe - przykładowe realizacje:

uwaga gorąca powierzchnia naklejka magnesy zaokrąglone magnesy samochodowe na pojazdy zaokrąglone magnesy rogi samochodowe reklamy magnetyczne naklejki laminowane mangesy na samochody laminowane mangesy na auta magnesy laminowane samochodowe reklamy magnetyczne magnesy samochodowe reklamy dpd polska magentyczne naklejki kurier magnesy dpd polska naklejki magnesy naklejki kampania wyborcza reklama magnesy odblaski odblaskowe magnesy odblaskowe naklejki magnesy na samochody magnesy reklama reklamowe magnesy magnesy reklamowe naklejki magnesowe produkcja magnesów na samochody magnesy samochodowe reklama duże magnesy na samochody magnes reklama na samochody magnecztyne naklejki magnes reklama tablice magnetyczne na auta magnesy plansze tablice plansze magnetyczne reklama magnetyczne reklamy na pojazdy naklejki z podkładem magnetycznym magnes na auto naklejka magnetyczne tablice na samochody


Drukujemy naklejki magnetyczne w dowolnej kolorystyce i w dowolnych wymiarach (max. jeden bok - 60 cm). Magnesy laminowane, filtr UV.

Naklejki magnetyczne, magnesy reklamowe - przykładowe realizacje:

magnetyczna naklejka laminowana magnes na auto reklama magnetyczne okrągle naklejki na samochody okrągle naklejki magentyczne magnes reklama na samochód magnesy reklama na auto magnesy naklejki magnetyczne na samochód naklejki magnetyczne na auto reklama magnetyczna na samochody magnetyczne reklamy reklama magnesy na auta magnes na samochód magnesy na samochód reklama magnetyczna na samochód magnetyczne na auto reklamy magnetyczne magnetyczne naklejki magnesy reklama na auta nowe naklejki magentyczne magnetyczna rekalma naklejki magnesy reklama magnetyczna magnesy odblaskowe na auto naklejki odblaskowe na samochody auta magnesy samochodowe reklama naklejki magnetyczne magnesy na auta samochodowe naklejki magnesowe magnetyczne naklejki odblaskowe odblaskowe naklejki magnetyczne druk naklejek magnesowych produkcja magnesów na samochody naklejki magnetyczne naklejki na szafki magnesy na szafki naklejki magnesy na auta produkcja mages na auto reklama naklejki magnetyczne produkcja produkcja naklejek magnetycznych katowice produkcja magnetycznych naklejek warszawa magnesy naklejki na samochody druk naklejek magnesy na auta producent naklejek magnesów magnesy na samochod produckja reklama magnetyczna magnesy na samochód reklama produkcja naklejek magnetycznych okrąglych okrągle naklejki laminowana reklama magnetyczna na auto elastyczne naklejki na samochód z laminatem laminat połysk na naklejkach magnetycznych wysylka pakowanie naklejki magnetyczne plansze magnetyczne producent naklejek magnetycznych produkcja reklam magnetycznych druk naklejek magnetycznych tychy naklejki magnetyczne produkcja reklama na folii magnetycznej plansze magnetyczne drukowane na folii reklama magnetyczna katowice naklejki magnetyczne


Produkcja naklejek magnetycznych: projekty graficzne naklejek, druk, laminowanie. Na życzenie możliwość zaokrąglenia narożników gratis!

Kwadratowa naklejka magnetyczna drukowana, pełnokolorowa
Kwadratowa naklejka magnetyczna drukowana, pełnokolorowa
Duża naklejka magnetyczna na maskę samochodu
Duża naklejka magnetyczna na maskę samochodu
Magnetyczne naklejki na cienkim podkładzie 0.4mm
Magnetyczne naklejki na cienkim podkładzie 0.4mm
Naklejki na elastycznej folii magnetycznej, produkcja naklejek
Naklejki na elastycznej folii magnetycznej
Produkcja naklejek magnetycznych Tychy, Bieruń - Rynek 9
Reklama magnetyczna z laminatem foliowym, matowym
Produkcja naklejek magnetycznych, okrągłe naklejki magnetyczne
Okrągłe naklejki magnetyczne z laminatem foliowym połysk

© Copyright 2010-2019 - KreatywneStudio.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

| MAPA STRONY