• Reklama Bieruń, Rynek 9 - Kreatywne Studio, agencja reklamowa Tychy
  ... sukces w reklamie ?
  świeżość pomysłów
  przewaga w jakości
  siła w precyzji
 • Bieruń - profesjonalne oklejanie samochodów firmowych - Tychy
  Oklejanie samochodów
  projekty i oklejanie
  oklejanie carbonem
  stylizacja - tuning
 • Oklejanie samochodów rajdowych, projekty graficzne na samochody rajdowe
  Motorsport
  profesjonalne projekty
  oklejanie samochodów
  druki, oferty
 • Reklama zewnętrzna - tablice PCV, plexi, banery, szyldy
  Reklama zewnętrzna
  oklejanie witryn, szyldy PCV
  banery, rollbanery
  tablice reklamowe
 • Reklama - druk offsetowy, cyfrowy
  Druki reklamowe
  wizytówki, papier firmowy
  ulotki, teczki, plakaty
  kalendarze, koperty
 • Bieruń, Agencja Reklamowa Tychy - Studio graficzne
  Projektowanie
  identyfikacja wizualna
  projekty graficzne, dtp
  logo, znaki firmowe
 • Produkcja naklejek i etykiet: warsztatowych, serwisowych, naklejki podłogowe, odblaskowe, wewnętrzne na szybę, drukowane od strony kleju
  Naklejki
  etykiety, naklejki drukowane
  odblaskowe, podłogowe
  wycinane ploterowo
Kontakt z naszą firmą Zasady składania zamówień - regulamin
Certyfikat Lambda z zakresu aplikacji folii Orafol na samochodach

Szyldy - projekty, produkcja - plexi, pcv, dibond

Oferujemy projekty i produkcję szyldów przeznaczonych do ekspozycji zewnętrznej i wewnętrznej. Najczęściej są to plansze wskazujące miejsce prowadzenia każdej działalności gospodarczej.

Szyldy zewnętrzne i wewnętrzne wykonujemy na podłożu z blachy aluminiowej, ocynkowanej lub na płytach ze spienionego PCV, plexi, na płytach komorowych/kanalikowych - poliwęglan i poliplropylen. Płyty z tworzyw sztucznych dostępne są w różnych kolorach i grubościach.

Szyldy wykonane w technice druku solwentowego są dodatkowo laminowane laminatem foliowym przez co szyld jest trwalszy i bardziej odporny na działanie promienie UV. Grafika na takiej tabliczce nie blaknie przez długie lata.

Szyldy z folii wycinanej ploterem stosuje się do projektów, które nie zawierają elementów typu fotografie. Najczęściej są to elementy z jednolitych kolorów, np. litery, cyfry, logo, logotypy, elementy graficzne, proste grafiki. Do wyklejania używamy również specjalnych folii, jak np. folie odblaskowe, folie imitujące chrom, itp.
Szyldy litery wycięte ploterowo - Bieruń Rynek 9

Szyldy oparte o bardziej złożonych projektach, składające się z pełnokolorowych grafik wymagają zadruku. Wykonujemy to w technice druku solwentowego wysokiej rozdzielczości. Metoda ta zalecana jest jeżeli projekt zawiera fotografie lub grafiki z płynnymi przejściami kolorów. Druk ten jest odporny na warunki atmosferyczne i wytrzymuje na zewnątrz z powodzeniem kilka lat. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia szyldów poprzez ich powlekanie, co przedłuża czas żywotności kolorów.

Szyld drukowany i laminowany na płycie PCV
Szyld - drukowany i laminowany laminatem foliowym matowym - podkład płyta PCV 5mm
Obie te techniki produkcji szyldów można łączyć ze sobą, np. jako tło zastosować folię ploterową, natomiast elementy graficzne wydrukować metodą druku solwentowego lub też jako podłoża można użyć barwionych płyt PCV.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju tabliczki przydrzwiowe wykonywane na przezroczystym plexi. Tabliczki wyposażone są w eleganckie polerowane dystanse wykonane ze stali nierdzewnej. Tabliczki nadają się również do ekspozycji na zewnątrz budynków. Tabliczki z przezroczystego plexi można okleić folią typu "szkło mrożone" dzięki czemu będzie ona odcinać się od tła - elewacji budynku.

Produkcja tabliczek przydrzwiowych plexi
Tabliczki przydrzwiowe plexi 5mm - litery wycinane ploterowo
Tychy tabliczki przydrzwiowe plexi
Tabliczki przydrzwiowe na bezbarwnej plexi wraz z metalowymi dystansami
Produkcja tabliczek z nazwą ulicy
Produkcja tabliczek z nazwami ulic na podkładzie ze spienionego PCV

Zamawiając u nas szyld możesz liczyć na kompleksową obsługę. Zajmiemy się opracowaniem profesjonalnego projektu graficznego (wraz z wizualizacją), doradzimy dobór odpowiednich materiałów oraz w razie potrzeby wykonamy również montaż szyldu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Szyldy z dibondu, plexi PMMA, PCV, drukowane, laminowane, wycinane ploterowo. Tabliczki przydrzwiowe na dystansach ze stali inox.


Szyld plexi dystanse nierdzewne Szyld mleczne plexi Tabliczki laminowane na płot ochrona Tabliczki ochrona na płot Tabliczki lekarz plexi Tabliczki plexi przychodni lekarska tabliczki plexi mrożne dystanse dibond reklama tablica tablice informacyjne Tychy Bieruń tablice reklamowe Tychy rekalma Tabliczka plexi dystanse Dibond szyld tabliczka Tabliczki przydrzwiowe na dystansach Tabliczki plexi tablica plexi jak druk uv plexi tablica tabliczki szybka onkologia tablica szyld onkologia tabliczka szyld na elewacje dibond tabliczki zewnętrzne Dibond szyld Tychy produkcja reklam Szyld dibond dystans inox Tabliczki z nazwą ulic Dibond tabliczki na drzwi Szyldy na drzwi dibond Tablice na plotdibond Szyldy na płot dibond Tabliczki przydrzwiowe plexi drukowane Piast Bieruń reklama Tabliczki plexi bezbarwne Szyld plexi grafika Dibond tabliczki tablice Laminowane tabliczki pcv Reklama lędziny tablice reklamowe dibond Sklep Lędziny tablica reklama Plexi tabliczki przydrzwiowe druk od strony plexi Reklama Bieruń piast tablice reklamowe Tychy Bieruń piast reklama tablice reklamowe Plexi szyld dystanse inox stalowe Produkcja tabliczki szyldy plexi Tablica pleksi 10mm dystanse Drukowane tablice z nazwą ulic Szyld plexi Tychy, folia ploterowa Produkcja reklam szyldów na elewacje Szyld biblioteka produkcja reklama w Tychach Produkcja szyldów na budynek w Tychach Szyldy na pcv spienione Tychy Biuro szyld na pcv Katowice Szyld, tablice Bieruń, reklama Tabliczki na pokładzie aluminiowym Tabliczka przydrzwiowa plexi Plexi tabliczki przydrzwiowe Produkcja tabliczek przydrzwiowych plexi Produckja tabliczek z nazwą ulicy Produkcja szyldów na aluminium Tabliczki reklamowe aluminiowe

© Copyright 2010-2019 - KreatywneStudio.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

| MAPA STRONY